Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Averøy fotball Gutter 15
Averøy fotball Gutter 15
Averøykameratene AK Hvit Gutter 10
Averøykameratene AK Rød Gutter 10
Averøykameratene Fotball Bilbao Grand Hotellklassen Gutter 14
Averøykameratene Fotball City Grand Hotellklassen Gutter 14
Averøykameratene AK Rød Jenter 12
Averøykameratene AK Hvit Jenter 12
Batnfjord IL - Fotball Gutter 13
Batnfjord IL - Fotball Gutter 13
Batnfjord IL - Fotball Mosnesklassen Gutter 16
Blindheim IL Oddstøl Elektroklassen Jenter 13
Blindheim IL Oddstøl Elektroklassen Jenter 13
Blindheim IL J15 Umoeklassen Jenter 15
Blindheim IL J14 Umoeklassen Jenter 15
Blindheim IL J17 J17 Jenter 17
Blindheim IL KVN KVN Kvinner
Bud IL Gutter 8
Bud IL Jenter 8
Bøfjord IL Gutter 12
Clausenengen Fotballklubb CFK Hvit Gutter 6, 3'er
Clausenengen Fotballklubb CFK Blå Gutter 6, 3'er
Clausenengen Fotballklubb FK Gutter 7, 3'er
Clausenengen Fotballklubb Gutter 8
Clausenengen Fotballklubb Gutter 9
Clausenengen Fotballklubb Gutter 9
Clausenengen Fotballklubb Gutter 9
Clausenengen Fotballklubb Gutter 10
Clausenengen Fotballklubb 5 madrid Gutter 11
Clausenengen Fotballklubb 1 united Gutter 11
Clausenengen Fotballklubb 3 altletico Gutter 11
Clausenengen Fotballklubb 2 city Gutter 11
Clausenengen Fotballklubb 4 Spurs Gutter 11
Clausenengen Fotballklubb Sky Blues Gutter 12
Clausenengen Fotballklubb Black Cats Gutter 12
Clausenengen Fotballklubb Tractor Boys Gutter 12
Clausenengen Fotballklubb J6 Kristiansund Fotball Jenter 6, 3'er
Clausenengen Fotballklubb Jenter 9
Clausenengen Fotballklubb Jenter 11
Clausenengen Fotballklubb Jenter 11
Clausenengen Fotballklubb Jenter 11
Clausenengen Fotballklubb Umoeklassen Jenter 15
Clausenengen Fotballklubb KVN Cfk/Dahle Kvinner
Clausenengen Fotballklubb KVN Dahle/CFK Kvinner
Clausenengen Fotballklubb KVN CFK/Dahle 2 Kvinner
Dahle/Nordlandet 3 Gutter 15
Dahle/Nordlandet Gutter 15
Dahle/Nordlandet Gutter 15
Dahle/Nordlandet Mosnesklassen Gutter 16
Dahle/Nordlandet Mosnesklassen Gutter 16
Dahle/Nordlandet Mosnesklassen Gutter 16
Dahle IL Gutter 6, 3'er
Dahle IL Gutter 6, 3'er
Dahle IL Gutter 6, 3'er
Dahle IL Grønn Gutter 7, 3'er
Dahle IL Hvit Gutter 7, 3'er
Dahle IL Rød Gutter 7, 3'er
Dahle IL Blå Gutter 7, 3'er
Dahle IL Gul Gutter 7, 3'er
Dahle IL Gul Gutter 8
Dahle IL Blå Gutter 8
Dahle IL Blå Gutter 9
Dahle IL Gul Gutter 9
Dahle IL Gutter 10
Dahle IL Gutter 10
Dahle IL TIGERS Gutter 11
Dahle IL VIKINGS Gutter 11
Dahle IL Utd Gutter 12
Dahle IL City Gutter 12
Dahle IL / Nordlandet 2 Gutter 13
Dahle IL / Nordlandet 3 Gutter 13
Dahle IL / Nordlandet 1 Gutter 13
Dahle IL Dahle/Nordlandet 2 Grand Hotellklassen Gutter 14
Dahle IL Dahle/Nordlandet 1 Grand Hotellklassen Gutter 14
Dahle IL Dahle/Nordlandet 3 Grand Hotellklassen Gutter 14
Dahle IL Dahle Gutter 19
Dahle IL Dahle/Nordlandet 1 Gutter 19
Dahle IL Nordlandet Gutter 19
Dahle IL J6 Trolljan Jenter 6, 3'er
Dahle IL J6 Uglan Jenter 6, 3'er
Dahle IL J7 Sharks Jenter 7, 3'er
Dahle IL J7 Panthers Jenter 7, 3'er
Dahle IL J7 Eagles Jenter 7, 3'er
Dahle IL Jenter Jenter 8
Dahle IL Jenter jenter Jenter 8
Dahle IL Jenter Dreamteam Jenter 9
Dahle IL Jenter Fabulous Jenter 9
Dahle IL Barca Jenter 10
Dahle IL Madrid Jenter 10
Dahle IL Jenter 12
Dahle IL Oddstøl Elektroklassen Jenter 13
Dahle IL Frei/Dahle/Nordlandet 1 Umoeklassen Jenter 15
Dahle IL Frei/Dahle/Nordlandet 2 Umoeklassen Jenter 15
Ekko/Aureosen IL Gutter 2011 Gutter 8
Ekko/Aureosen IL Gutter 11
Flatås Idrettslag 1 Flatås Gutter 15
Flatås Idrettslag 1 Flatås Mosnesklassen Gutter 16
Flatås Idrettslag 2 Flatås Mosnesklassen Gutter 16
Frei FK Viola Gutter 6, 3'er
Frei FK Bianco Gutter 6, 3'er
Frei FK Azurro Gutter 6, 3'er
Frei FK United Gutter 7, 3'er
Frei FK City Gutter 7, 3'er
Frei FK Barcelona Gutter 9
Frei FK Madrid Gutter 9
Frei FK Inter Gutter 9
Frei FK City Gutter 10
Frei FK Villa Gutter 10
Frei FK United Gutter 10
Frei FK Chelsea Gutter 11
Frei FK United Gutter 11
Frei FK Aces Gutter 12
Frei FK Knights Gutter 12
Frei FK Gutter 13
Frei FK Gutter 13
Frei FK Gutter 15
Frei FK Gutter 15
Frei FK Gutter 19
Frei FK J7 Hvit Jenter 7, 3'er
Frei FK J7 Svart Jenter 7, 3'er
Frei FK J7 Grønn Jenter 7, 3'er
Frei FK J7 Girls Jenter 7, 3'er
Frei FK Roma Jenter 8
Frei FK Real Jenter 9
Frei FK Jenter 10
Frei FK Lions Jenter 11
Frei FK Tigers Jenter 11
Frei FK Girls Jenter 11
Frei FK Jenter Jenter 11
Frei FK Jenter 12
Frei FK Oddstøl Elektroklassen Jenter 13
Frøya FK Gutter 15
Frøya FK Umoeklassen Jenter 15
Frøya FK Umoeklassen Jenter 15
Hjelset-Kleive Gutter 11
Kattem IL Fotballklubb G10 - 2 Gutter 10
Kattem IL Fotballklubb G10 -1 Gutter 10
Kattem IL Fotballklubb Gutter 13
Kattem IL Fotballklubb Gutter 13
Kattem IL Fotballklubb Gutter 13
Kattem IL Fotballklubb Gutter 15
Kattem IL Fotballklubb Gutter 15
Kattem IL Fotballklubb Mosnesklassen Gutter 16
Kattem IL Fotballklubb Mosnesklassen Gutter 16
Kattem IL Fotballklubb Gutter 19
Kattem IL Fotballklubb Umoeklassen Jenter 15
Kattem IL Fotballklubb Umoeklassen Jenter 15
Kristiansund FK Gutter 6, 3'er
Kristiansund FK Blå Gutter 6, 3'er
Kristiansund FK Rovers Gutter 7, 3'er
Kristiansund FK City Gutter 7, 3'er
Kristiansund FK Alexandra Gutter 7, 3'er
Kristiansund FK Albion Gutter 7, 3'er
Kristiansund FK United Gutter 7, 3'er
Kristiansund FK Racing Gutter 8
Kristiansund FK River Gutter 8
Kristiansund FK Boca Gutter 8
Kristiansund FK Santos Gutter 8
Kristiansund FK Gutter 10
Kristiansund FK Gutter 11
Kristiansund FK KFK Blå Gutter 12
Kristiansund FK KFK Rød Gutter 12
Kristiansund FK Jenter 10
Kristiansund FK Jenter 10
Kristiansund FK KFK Real Girls Jenter 12
Kristiansund FK KFK Barca Girls Jenter 12
Kristiansund FK Oddstøl Elektroklassen Jenter 13
Kristiansund FK Oddstøl Elektroklassen Jenter 13
Kristiansund Fotball KF 3 Gutter 13
Kristiansund Fotball KF 1 Gutter 13
Kristiansund Fotball KF 2 Gutter 13
Kristiansund Fotball KF 4 Gutter 13
Kristiansund Fotball Grand Hotellklassen Gutter 14
Kristiansund Fotball Grand Hotellklassen Gutter 14
Kristiansund Fotball Grand Hotellklassen Gutter 14
Kristiansund Fotball Gutter 15
Kristiansund Fotball Gutter 15
Kristiansund Fotball Mosnesklassen Gutter 16
Kristiansund Fotball Mosnesklassen Gutter 16
Kvass/Ulvungen FK Gutter 9
Kvass/Ulvungen FK Jenter 9
Kårvåg/Havørn Fotball Gutter 9
Kårvåg/Havørn Fotball Averøy Fotball Hvit Gutter 13
Kårvåg/Havørn Fotball Averøy Fotball Rød Gutter 13
Kårvåg/Havørn Fotball Jenter 8
Midsund IL Grand Hotellklassen Gutter 14
Molde FK Jenter 10
Molde FK Jenter 10
Molde FK KVN 1 Molde Kvinner
Molde FK KVN 2 Molde Kvinner
Nordlandet, IL Blå Gutter 6, 3'er
Nordlandet, IL Rød Gutter 6, 3'er
Nordlandet, IL Gutter 7, 3'er
Nordlandet, IL Gutter 9
Nordlandet, IL Gutter 12
Nordlandet, IL Jenter 8
Nordlandet, IL Jenter 12
Oppdal IL J17 Jenter 17
Ranheim IL 2 Ranheim 2 Gutter 15
Ranheim IL 1 Ranheim 1 Gutter 15
Ranheim IL Mosnesklassen Gutter 16
Ranheim IL Mosnesklassen Gutter 16
Rival, SK Grand Hotellklassen Gutter 14
Smøla IL Parat Grand Hotellklassen Gutter 14
Surnadal IL Halvor Gutter 12
Surnadal IL Gutter 12
Tiller IL Umoeklassen Jenter 15
Tiller IL Umoeklassen Jenter 15
Tingvoll IL Gutter 10
Tingvoll IL KVN Kvinner
Træff Gutter 15
Træff Jenter 11
Træff Jenter 12
Træff KVN Kvinner
Træff KVN Kvinner
Lerøy Intersport Saltlem Jørihaugen Vest AS Umoe Sterkoder Lystrup Fargehandel AS Norges Råfisklag Abyss Grand Hotell Kristiansund Tigmek AS Betonmast Røsand West Elektro AS iformnå Sandblost AS Vikan Betong AS Carl Stahl Bademiljø Averøy Industripark TP-Engros AS Bud og Hustad Forsikring Neptun Lekeland OKEA Notar Oddstøl Elektronikk Norsea Vestbase Stranda Prolog AS Tor Sevaldsen Bakeri AS Vest Supply AS Sjøstjerna Fiskerestaurant GK Inneklima as GC Rieber Oils AS IKM Testing AS Sparebank Dahle IL Varde AS Neas FinansGruppen Eiendom AS