Gutter 19

Pulje A

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Målforskjell (innbyrdes)
  6. Scorede mål (innbyrdes)
  Dahle IL Dahle 4 3 1 0 15 - 10 (5) 10
2. Frei FK 4 2 1 1 16 - 11 (5) 7
  Dahle IL Dahle/Nordlandet 1 4 2 0 2 12 - 14 (-2) 6
  Dahle IL Nordlandet 4 1 1 2 14 - 14 (0) 4
5. Kattem IL Fotballklubb 4 0 1 3 10 - 18 (-8) 1
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng


Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25100102 fr 25/10 17:38 fr 25/10 Dahlehallen G19 Plj A Dahle IL Nordlandet 4 - 5 Dahle IL Dahle      
25100108 fr 25/10 19:32 fr 25/10 Dahlehallen G19 Plj A Frei FK 3 - 3 Dahle IL Dahle      
25100109 fr 25/10 19:51 fr 25/10 Dahlehallen G19 Plj A Dahle IL Da...ordlandet 1 2 - 4 Dahle IL Nordlandet      
25100115 fr 25/10 21:45 fr 25/10 Dahlehallen G19 Plj A Kattem IL Fotballklubb 4 - 5 Dahle IL Da...ordlandet 1      
26100118 lø 26/10 13:04 lø 26/10 Dahlehallen G19 Plj A Kattem IL Fotballklubb 3 - 3 Dahle IL Nordlandet      
26100119 lø 26/10 13:23 lø 26/10 Dahlehallen G19 Plj A Dahle IL Da...ordlandet 1 4 - 2 Frei FK      
26100126 lø 26/10 15:36 lø 26/10 Dahlehallen G19 Plj A Frei FK 7 - 1 Kattem IL Fotballklubb      
26100127 lø 26/10 15:55 lø 26/10 Dahlehallen G19 Plj A Dahle IL Dahle 4 - 1 Dahle IL Da...ordlandet 1      
26100129 lø 26/10 16:33 lø 26/10 Dahlehallen G19 Plj A Dahle IL Nordlandet 3 - 4 Frei FK      
26100131 lø 26/10 17:11 lø 26/10 Dahlehallen G19 Plj A Dahle IL Dahle 3 - 2 Kattem IL Fotballklubb      
27100106 sø 27/10 10:18 sø 27/10 Dahlehallen G19 Slutspill A Dahle IL Dahle 2 - 1 Dahle IL Nordlandet      
27100107 sø 27/10 10:41 sø 27/10 Dahlehallen G19 Slutspill A Frei FK 2 - 4 Dahle IL Da...ordlandet 1      
27100116 sø 27/10 14:50 sø 27/10 Dahlehallen G19 Slutspill A Dahle IL Nordlandet 5 - 1 Frei FK      
27100117 sø 27/10 15:20 sø 27/10 Dahlehallen G19 Slutspill A Dahle IL Dahle 3 - 2 Dahle IL Da...ordlandet 1      
Lerøy Intersport Saltlem Jørihaugen Vest AS Umoe Sterkoder Lystrup Fargehandel AS Norges Råfisklag Abyss Grand Hotell Kristiansund Tigmek AS Betonmast Røsand West Elektro AS iformnå Sandblost AS Vikan Betong AS Carl Stahl Bademiljø Averøy Industripark TP-Engros AS Bud og Hustad Forsikring Neptun Lekeland OKEA Notar Oddstøl Elektronikk Norsea Vestbase Stranda Prolog AS Tor Sevaldsen Bakeri AS Vest Supply AS Sjøstjerna Fiskerestaurant GK Inneklima as GC Rieber Oils AS IKM Testing AS Sparebank Dahle IL Varde AS Neas FinansGruppen Eiendom AS